Instalace kamerových systémů

Potřebujete ohlídat svůj majetek? V tom případě jste tady správně, nabízíme instalaci kamerových systémů a to jak do firem tak do domácností. Pomocí kamerového systému je možné vzdáleně kontrolovat váš majetek a to například přes notebook, chytrý telefon nebo tablet a to všechno v reálném čase.

Kamerové systémy mají širokou škálu využití. Ve firmě je například můžete používat pro kontrolu firemního parkoviště, přebírání zboží a v neposlední řadě na pro ochranu svého objektu, pokud pachatel uvidí že je objekt střežen kamerami se záznamem určitě si rozmyslí jestli mu odcizení/poškození Vašeho majetku stojí za to.

V případě využití v soukromém sektoru je možné kontrolovat zda si děti například nehrají u bazénu, kde by jim mohlo hrozit nebezpečí. Také máte přehled co se u vás doma děje když jste na dovolené a v případě jakýkoliv problému můžete hned jednat.

  • Zdarma navrhneme řešení které je nejvhodnější pro váš objekt
  • Provedeme odborné proškolení jak kamerový systém ovládat
  • Všechen potřebný hardware a montážní materiál dodáme

Pro nezávazné navržení vhodného řešení pro Vás, kontaktuje naše obchodní oddělení na telefoním čísle 734 858 645 nebo nám napište na email obchod@notebookdilna.cz