Servis pro firmy

Stává se, že se vám v kanceláři v tu nejhorší možnou chvíli pokazí počítač nebo přestane tisknout tiskárna a vy si s tím nevíte rady? Pokud ano a jste z okolí Přerova máme pro vás ideální řešení, nabízíme správu vašeho hardwaru a sítě, takže se vám už nikdy nepřihodí to, že když se vám v kanceláři něco pokazí že by jste si nevěděli rady, jednoduše zavoláte nám a my se o to postaráme.

 

A jak že to všechno funguje?

Jako první nás zkontaktujte buď telefonicky na číslo 734 858 645 nebo nám napište na obchod@notebookdilna.cz a naše obchodní oddělení, kde se můžete zeptat na případné doplňující informace, si s Vámi následně domluví osobní schůzku kde se doladí všechny detaily. Po úspěšné schůzce následuje prvotní návštěva technikem který zkontroluje všechna zařízení v síti a určí zda je potřeba provést nějaké akutní řešení. Poté za vámi do firmy dochází technik pravidelně dle domluveného termínu a preventivně kontroluje jestli všechno funguje jak má. Pokud se stane něco neočekávaného a vy potřebujete s něčím pomoci nebo poradit tak jen zavoláte a my se o vše postaráme.

Přestaňte řešit proč nefunguje scanner nebo WiFi a dělejte pro vás důležitější věci, o vaše IT zařízení se postaráme my. Naše firma je na trhu už od roku 1997 takže máme dlouholeté zkušenosti a potřebnou praxi pro to, abychom Vám pomohli s vašimi problémy.