První pomoc s nastavením

2018-01_7


Nevíte si rady s instalací tiskárny nebo dalších programů?

Ke každému notebooku nebo počítači získáte zdarma službu, která zahrnuje asistenci našeho technika, který se Vám bude plně věnovat po dobu 30 minut.

Váš problém s Vámi může vyřešit prostřednictvím telefonu, Skypu nebo pomocí vzdáleného přístupu k Vašemu zařízení, kdy provede všechny úkony za Vás.

Samozřejmě vše proběhne pod Vaší kontrolou a Vy tak budete mít možnost přímo sledovat jeho práci a případně se ho dotázat na další podrobnosti, které budete chtít či potřebovat vědět.

Technik vám mimo jiné pomůže například s připojením a nainstalováním nové tiskárny, instalací základních programů, připojením Vašeho počítače do domácí sítě nebo třeba se základním nastavením vašeho počítače.

Jak službu využijete je pouze na Vás, Vy se rozhodnete, s čím potřebujete pomoci a následně můžete danou věc komplexně probrat s naším technikem.

Službu první pomoc s nastavením můžete využít do 30-ti dnů od nákupu nového notebooku či počítače.


Jak první pomoc s nastavením probíhá?

Pokud se rozhodnete službu využít, stačí si připravit číslo objednávky a zavolat nám na telefonní číslo 581 219 076.

Spolu si domluvíme datum a čas, který bude vyhovovat oběma stranám, a způsob asistence, kterou bude náš technik provádět.

Technik Vám poté ve stanoveném termínu zavolá, spojí se přes Skype nebo prostřednictvím vzdálené plochy, podle předešlé domluvy a pomůže Vám vyřešit Vaše požadavky.


Jak funguje vzdálená plocha?

Náš technik se dočasně připojí k Vašemu zařízení, čímž získá možnost ho ovládat. Může tak na dálku instalovat různé programy nebo provádět základní nastavení. Všechny úkony, které na počítači provádí, vidíte také na svém monitoru.

Další výhodou je, že přímo vidíte jeho postup a můžete se tak přiučit tomu, jak se daná akce vykonává. Také se můžete dotázat u kroků, u kterých si nejste jisti nebo kterým nerozumíte.

Náš technik Vám vše vysvětlí.


Co dělat když mi nestačí základních 30 minut?

Pokud potřebujete pomoci s více úkoly a nestihnete vše vyřešit za 30 minut, které dostanete zdarma, můžete si dokoupit dalších 30 minut za 249 Kč. Budete tak mít k dispozici mnohem více času na řešení Vašich požadavků.

První spuštění

Protože nový notebook/počítač má operační systém předinstalovaný a je třeba provést jeho úplnou instalaci, doporučujeme Vám objednat i službu První spuštění notebooku nebo První spuštění počítače, aby jste dobu po kterou se Vám bude technik věnovat využili co nejlépe.