Nejčastější dotazy

 

Jsem na eshopu registrovaný/á, ale nemůžu se přihlásit.

Pokud jste zapomněli své heslo, stačí kliknout na odkaz "zapomenuté heslo" a vyplnit e-mail, na který je účet zaregistrovaný. Následně Vám přijde odkaz na resetování starého hesla a vytvoření toho nového.

Nejde mi vložit slevový kupon, který jsem získal při registraci do objednávky

Slevový kupon v hodnotě 100 Kč uplatníte na Váš první nákup nad 1.000 Kč. Je platný na všechno zboží mimo to, které je v akci.

Kolik zaplatím za dopravu zboží?

Podívejte se na ceník dopravy.


Co dělat při vylití tekutiny do notebooku?

Neprodleně vypněte notebook z elektrické sítě, odpojte adaptér a z ntb vydělejte i baterii. Otočte notebook s otevřeným displejem, aby tekutina mohla vytéct a nedostala se do základní desky nebo do LCD displeje. Čistou tkaninou osušte inkriminovaná místa.

Pokud se Vám dostala tekutina do klávesnice, tak ve většině případů dochází k jejímu trvalému poškození a je potřeba ji vyměnit za novou.
Notebook rozhodně nezapínejte. K oxidaci kontaktů může docházet ještě i další dny a vše by mohlo vést k trvalému poškození základní desky.

Notebook doneste k nám, provedeme jeho kompletní vyčištění a diagnostikujeme problém, případně objednáme poškozenou komponentu.

Co obnáší diagnostika zařízení?

Pakliže je s daným zařízením problém, tak je potřeba zjistit jeho příčinu. Zpravidla už při prvním seznámení může být podezření na konkrétní záležitost. Pro ověření je potřeba pečlivá diagnostika, jejíž typ se odvíjí od příznaků problému. Stabilně kontrolujeme notebook po fyzické stránce a komponenty proměřujeme. Testujeme paměti i grafický chip. Na základě výsledků diagnostiky naceníme opravu a kontaktujeme majitele notebooku na schválení opravy. Následně Vám vystavíme servisní protokol.

Co když diagnostikujete závadu, ale já se rozhodnu zařízení neopravovat?

Je třeba pečlivě zvážit rentabilitu opravy. My Vám můžeme řešení navrhnout, ale rozhodnutí je na Vás. Poplatek za diagnostiku činí 590 Kč, ale v případě akceptování naší nabídky k realizaci opravy poplatek za diagnostiku neplatíte.

Jak dlouho bude oprava trvat a kolik mě to bude stát?

Oprava notebooku trvá obvykle 2 pracovní dny. V případě složitějších zásahů nebo nutnosti dodávky náhradních dílů se doba opravy může prodloužit.

Mám problém s PC/notebookem, nejde mi spustit nebo něco nefunguje.

Kontaktujte nás na e-mailu nebo se za námi zastavte osobně i se zařízením. Provedeme diagnostiku problému a navrhneme další postup.


Jaké opravy provádíme?

Podívejte se na kompletní seznam naších služeb.


Jak správně zabalit notebook před odesláním do servisu?

Podívejte se na podrobný manuál.


Podívejte se také na seznam servisních středisek


Potřebuji poradit

Samozřejmě poskytujeme i poradenství. Neváhejte nás kontaktovat e-mailem, telefonicky či se za námi můžete zastavit osobně.