Bitdefender Total Security 2020 - 5 zařízení na 1 rok, elektronická licence

Kód: SW-10
Neohodnoceno
Značka: Bitdefender
1 199 Kč 990,91 Kč bez DPH
Skladem (10 ks)
Můžeme doručit do:
24.6.2024
Bitdefender Total Security 2020 je kompletní řešení nové generace pro pokrytí kybernetické bezpečnosti na vašich Windows, macOS, Android a iOS zařízeních, bez dopadu na výkon nebo životnost baterie. Chrání soukromí svého uživatele a jeho zařízení před všemi kybernetickými hrozbami dneška, od otravných adware, až po nebezpečné malware, které se infiltrují, aby kradli data, sledovali vaše platby online, špehovali vás nebo drželi vaše data jako rukojmí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bitdefender Total Security 2020 - elektronická licence

  

Bitdefender Total Security 2020 je kompletní řešení nové generace pro pokrytí kybernetické bezpečnosti na vašich Windows, macOS, Android a iOS zařízeních, bez dopadu na výkon nebo životnost baterie.

 

 

Chrání soukromí svého uživatele a jeho zařízení před všemi kybernetickými hrozbami dneška, od otravných adware, až po nebezpečné malware, které se infiltrují, aby kradli data, sledovali vaše platby online, špehovali vás nebo drželi vaše data jako rukojmí.

 

Klíčové vlastnosti Bitdefender TOTAL SECURITY 2020:

 

 • Multi-device - Kompletní ochrana pro Windows, macOS, Android a iOS
 • Chytrý antivirus - Ochrana v reálném čase proti virům a ransomwaru
 • Betpečné placení online - Vaše internetové bankovnictví bude v bezpečí
 • Ochrana prohlížení webu - Chrání před phishingem a podvodnými útoky, navíc umožňuje spravovat sledovače, tzv. trackery, kteří o vás sbírají data
 • Ochrana soukromí - Zůstaňte v anonymitě, když jste online a získejte ochranu i na veřejné Wi-Fi síti
 • Ochrana webkamery a mikrofonu - Žádná nepovolená aplikace nemá přístup k vaší webkameře nebo mikrofon
 • Rodičovská kontrola - Ochraňte bezpečnost svých dětí, když jsou na PC, MACu nebo mobilu
 • Firewall - Blokuje neoprávněné vniknutí a filtruje váš síťový provoz
 • Čistý výkon bez zpomalení zařízení - Optimalizujte výkon svého počítače nebo mobilu jedním kliknutím
 • Ochrana před krádeží - Chraňte svá zařízení v případě ztráty nebo odcizení
 • Bitdefender VPN - Chrání soukromí všech vašich zařízení

 

 

Kompletní přehled vlastností

 

 

OS Windows

 

OCHRANA

 

Kompletní ochrana dat v reálném čase

Nejúčinnější řešení proti malwaru, které je dnes k dispozici. Bitdefender Total Security 2020 chrání proti všem internetovým hrozbám, od virů, červů a trojských koní, až po ransomware, zero-day exploity, rootkity a spyware. Vaše data a soukromí jsou v bezpečí.

 

Pokročilá ochrana před hrozbami

Bitdefender Total Security 2020 používá detekci chování procesů, která podrobně monitoruje aktivní aplikace. V okamžiku, kdy zjistí něco podezřelého, okamžitě reaguje, aby zabránila infekcím.

 

Vícevrstvá ransomware ochrana

Víceúrovňový přístup společnosti Bitdefender proti ransomware obsahuje vrstvu ochrany dat, která chrání vaše dokumenty, obrázky, videa a hudbu proti jakémukoli útoku ransomware. Ve spojení s modulem Pokročilá ochrana před hrozbami?chrání vaše nejdůležitější soubory před šifrováním ransomwarem.

 

Záchranný režim

Některé sofistikované viry, jako rootkity, je třeba před spuštěním systému Windows odstranit. Když Bitdefender Total Security 2020 detekuje takové hrozby, restartuje počítač v záchranném režimu pro vyčištění a obnovu.

 

Safe files

Prostřednictvím Safe Files Bitdefender můžete zabránit neoprávněným změnám ve vašich nejdůležitějších souborech. Jednoduše přidáváte složky do seznamu sledování a Bitdefender chrání soubory uložené v nich proti ransomwaru a jiným typům malwaru. Pouze aplikace, kterým explicitně důvěřujete, mají přístup k vašim Safe Files.

 

Ochrana proti webovým útokům

Naše technologie filtrování webu zajišťuje, že nikdy nevstoupíte na škodlivé webové stránky. Zjistěte, zda jsou vaše výsledky vyhledávání bezpečné před tím, než skutečně kliknete na odkaz. Služba Bitdefender Total Security 2019 také blokuje všechny známé infikované odkazy.

 

Ochrana před podvody

Bitdefender Total Security 2020 přináší zásadní změny v tom, jak jsou detekovány a zastavovány online hrozby. Nové inteligentní technologie týkající se kybernetických hrozeb mohou analyzovat a identifikovat podezřelé aktivity na úrovni sítě a blokovat sofistikované exploity, malware nebo adresy URL související s botnety a brute force útoky.

 

Anti-Phishing

Bitdefender Total Security 2020 zjišťuje a blokuje podvodné webové stránky, které se tváří jako důvěryhodné, aby zabránil krádeži finančních údajů, jako jsou hesla nebo čísla kreditních karet.

 

Anti-Fraud

Pokročilý systém filtrování vás varuje, kdykoli navštívíte webové stránky, které se mohou pokoušet o krádež vašich dat.

 

Anti-Theft

Bitdefender Total Security 2020 obsahuje efektivní nástroje pro zabránění ztráty a zabránění krádeži pro váš notebook nebo tablet s Windows, který je vzdáleně přístupný z libovolného místa na světě prostřednictvím účtu Bitdefender Central.

 

VÝKON

 

Autopilot

Nový Autopilot byl navržen tak, aby fungoval jako bezpečnostní poradce a poskytoval vám hlubší pohled na bezpečnostní postoj. Jeho inteligentní funkce znamenají, že může doporučovat bezpečnostní akce v kontextu s vašimi požadavky na systém a ukazatele využití.

 

Zrychlení vašich zařízení

Zvyšte rychlost a výkon vašich zařízení pomocí OneClick Optimizeru.

 

Režimy pro Hry, Filmy nebo Práci

Bitdefender Total Security 2020 detekuje, kdy hrajete, pracujete nebo sledujete film, takže ví, kdy vás nemá obtěžovat zbytečnými požadavky. Tímto způsobem se můžete zaměřit na to, co je důležité. V závislosti na tom, co děláte na svých zařízeních, Bitdefender dočasně zastaví vyskakovací okna, upraví vizuální nastavení a pozastaví nepodstatné aktivity na pozadí, aby vám umožnil vychutnat si vaše zařízení na maximum.

 

Globální proaktivní síť

Nejvíce náročné skenování probíhá v cloudu, takže na vaše místní zdroje má skenování prakticky nulový dopad. To znamená, že rychlost a výkon vašeho systému zůstávají nedotčeny. Vaše soubory zůstávají zcela soukromé: Bitdefender neskenuje skutečný obsah vašich souborů a nikdy je neukládá do cloudu.

 

Bitdefender Photon™

Tato inovativní exkluzivní technologie pomáhá Bitdefender Total Security 2020 se přizpůsobit hardwarové a softwarové konfiguraci vašeho systému, aby ušetřil výpočetní prostředky a zlepšoval rychlost a výkon.

 

Režim nízké spotřeby baterie

Tato užitečná, inteligentní funkce šetří životnost baterií pro notebooky a tablety dočasným laděním nastavení systému, jako je displej, chlazení systému, aktualizace systému a připojení Bluetooth.

 

SOUKROMÍ

 

Bitdefender VPN

Pomocí služby Bitdefender VPN se můžete přestat starat o své soukromí na webu. Chrání vaši online přítomnost šifrováním veškeré internetové komunikace. Bitdefender Total Security 2020 zahrnuje až 200 MB zašifrovaného provozu denně pro vaše zařízení s Windows, Android, macOS a iOS.

 

Rodičovská kontrola

Rodičovská kontrola nabízí digitální asistenci rodičům a mimořádnou bezpečnost pro děti, když jsou online. Filtrujte nevhodný obsah a dovoluje vám omezit čas, který vaše děti tráví na telefonu. Přihlaste se vzdáleně do Bitdefender Central, abyste měli přehled a kontrolu nad spravovaným zařízením.

 

Správce hesel

Mějte svá hesla, informace o kreditních kartách a další citlivá data v bezpečí kybernetického trezoru. Jsou lehce dosažitelná, kdykoli je budete potřebovat. Správce hesel vám nabízí možnost automatického vyplňování formulářů online, a dokonce doporučí bezpečná hesla.

 

Ochrana webových kamer a mikrofonů

Chraňte své soukromí a zabraňte neoprávněnému využití webové kamery nebo microfonu. Ochrana webových vás upozorní, když se aplikace pokusí o přístup k vaší webové kameře nebo mikrofonu, a umožní vám zabránit neoprávněnému přístupu.

 

Soukromý firewall

S Bitdefender Total Security 2020 získáte silnou vrstvu síťové ochrany, takže vaše osobní informace zůstávají v bezpečí před hackery a šmírováním.

 

Skartovačka souborů

Tento nástroj použijte, chcete-li soubor zcela vymazat a nezanechat žádné stopy jeho existence v počítači.

 

Šifrování souborů

Vytvoření šifrovaných, heslem chráněných trezorů v počítači pro důvěryhodné a citlivé dokumenty.

 

Bezpečnostní poradce Wi-Fi

Mějte přehled o bezpečnosti sítě Wi-Fi a routeru bez ohledu na to, kde se připojíte.

 

Posouzení zranitelnosti

Prověřte bezpečnostní mezery a chyby zabezpečení jedním kliknutím. Bitdefender zkontroluje, zda je systém aktualizovaný či zranitelný, zda chybí bezpečnostní záplaty systému Windows. Zjistí také potenciálně nebezpečné systémové nastavení a následně navrhne nejvhodnější opravu.

 

Bezpečný online banking

Používejte online banking a nakupujte ze speciálně navrženého prohlížeče, který chrání vaše transakce proti podvodům. Bitdefender Safepay nyní také automaticky vyplňuje údaje o kreditní kartě ve fakturačních polích.

 

Ochrana na sociálních sítích

Buďte v bezpečí před škodlivými odkazy a všemi online hrozbami, které vaši přátelé nechtěně předávají prostřednictvím sociálních sítí.

 

Mac OS

 

OCHRANA

 

Bitdefender štít

Bitdefender štít zpracovává všechny vaše bezpečnostní potřeby, takže se nemusíte obtěžovat formálnostmi. Po zapnutí kombinuje řadu inovativních proprietárních technologií, které automaticky detekují a odstraňují všechny hrozby bez negativního dopadu na rychlost a výkon Macu. Zapněte jej a zapomeňte.

 

Malwarová ochrana napříč platformami

Váš Mac může být v bezpečí před škodlivým obsahem určeným pro systém Windows, ale budete se chtít ujistit, že jej nebudete šířit a předávat dalším uživatelům PC s Windows. Nástroj Bitdefender detekuje a odstraňuje jak malware, zaměřený na systém Mac OS, tak hrozby pro systém Windows, takže jste si vždy jisti, že soubory, které posíláte ostatním, jsou čisté.

 

Adware Blocker

Nikdo nemá rád nevyžádané reklamy, které se objevují v prohlížeči. Dokonce i počítače Mac se mohou nakazit vtíravou adware infekcí, která rozhodně nebude prospívat vašemu pohodlí, zpomalí vaši práci a poleze vám na nervy. Bitdefender detekuje a odstraňuje adware, škodlivé add-ony, nežádoucí panely nástrojů a další neprůhledné doplňky prohlížeče, takže si můžete vychutnat Mac na maximum.

 

Time Machine ochrana

Pokud používáte nástroj Time Machine k zálohování souborů, budete chtít, aby tato extra bezpečnostní vrstva byla v bezpečí před náročnými útoky ransomwaru. Ransomware je extrémně nebezpečný typ škodlivého softwaru, způsobí šifrování vám vzácných souborů, jako jsou obrázky, videa a další dokumenty, což je činí nepoužitelnými. S Time Machine mohou uživatelé Macu obnovit své soubory bez nutnosti platit výkupné. Ochrana počítače Time Machine vám dává výhodu před malwarem, který se může pokoušet šifrovat nebo zničit vaše zálohy.

 

Safe Files

Prostřednictvím Safe Files Bitdefender můžete zabránit neoprávněným změnám ve vašich nejdůležitějších souborech. Jednoduše přidáváte složky do seznamu sledování a Bitdefender chrání soubory uložené v nich proti ransomwaru a jiným typům malwaru. Pouze aplikace, kterým explicitně důvěřujete, mají přístup k vašim Safe Files.

 

VÝKON

 

Ultra-rychlé skenování

Neprůstřelná ochrana je skvělá věc, ale je ještě lepší, když přichází s bezkonkurenční rychlostí a výkonem. Bitdefender kombinuje přesnost a rychlost, takže získáte ultra rychlé skenování a nejlepší detekci v průmyslu.

 

Autopilot

Nový Autopilot byl navržen tak, aby fungoval jako bezpečnostní poradce a poskytoval vám hlubší pohled na bezpečnostní postoj. Jeho inteligentní funkce znamenají, že může doporučovat bezpečnostní akce v kontextu s vašimi požadavky na systém a ukazatele využití.

 

24/7 cloudová ochrana

Prostřednictvím trvalých aktualizací Bitdefender vždy ví o nových hrozbách pocházejících z internetu. Používáme neuvěřitelně silné technologie založené na cloudu, které detekují a odstraňují elektronické hrozby bez ohledu na to, odkud pocházejí, a poskytují okamžitou celosvětovou ochranu. Vzhledem k tomu, že nejnáročnější skenování se provádí v cloudovém prostředí, nedochází k využívaní zdrojů Macu a vaše osobní informace zůstávají v počítači bezpečně uloženy.

 

SOUKROMÍ

 

Bitdefender VPN

Díky službě Bitdefender VPN se nemusíte starat o své soukromí na webu. Chrání vaši online přítomnost šifrováním veškeré internetové komunikace. Bitdefender Total Security 2019 zahrnuje až 200 MB zašifrovaného provozu denně pro vaše zařízení s Windows, Android, macOS a iOS.

 

Anti-Phishing

Online podvody jsou na vzestupu, ale naše pokročilá ochrana proti phishingu vás snadno udrží v bezpečí. Bitdefender Total Security 2020 blokuje webové stránky, které se tváří jako důvěryhodné, ale přitom kradou finanční údaje, jako jsou hesla nebo čísla kreditních karet.

 

Ochrana proti síťovým útokům?

Bitdefender zajišťuje ochranu pro všechna vaše procházení, včetně online nakupování, bankovnictví a může filtrovat nevhodný obsah. S automatickou ochranou, náš systém umělé inteligence skenuje odkazy ještě předtím, než na ně kliknete, takže nikdy neotevřete škodlivé webové stránky.

 

Rodičovská kontrola

Rodičovská kontrola nabízí digitální asistenci rodičům a mimořádnou bezpečnost online pro děti. Filtrujte nevhodný obsah a omezujte dobu využívání funkcí telefonů vašich dětí. Přihlaste se vzdáleně do Bitdefender Central, abyste měli přehled a kontrolu nad spravovaným zařízením.

 

iOS

 

OCHRANA

 

Ochrana proti krádeži

S programem Bitdefender Anti-Theft můžete v případě ztráty nebo krádeže vzdáleně najít, zamknout nebo vymazat svůj iPhone.

 

VÝKON

 

Autopilot

Nový Autopilot byl navržen tak, aby fungoval jako bezpečnostní poradce a poskytoval vám hlubší pohled na bezpečnostní postoj. Jeho inteligentní funkce znamenají, že může doporučovat bezpečnostní akce v kontextu s vašimi požadavky na systém a ukazatele využití.

 

SOUKROMÍ

 

Bitdefender VPN

Pomocí služby Bitdefender VPN se nemusíte starat o své soukromí na webu. Chrání vaši online přítomnost šifrováním veškeré internetové komunikace. Bitdefender Total Security 2020 zahrnuje až 200 MB denně zašifrovaného provozu pro vaše zařízení Windows, Android, macOS a iOS.

 

Ochrana účtu

Zkontrolujte si, zda jsou vaše online účty zapojeny do jakéhokoliv zcizení či kompromitace dat, přímo z vašeho iPhone. S tolika populárními webovými stránkami a aplikacemi, které vydávají varování o úniku databáze, je snadné ztratit přehled o vašich exponovaných účtech. Ochrana účtu vás upozorní v případě, že jsou vaše citlivá data ohrožena a následně umožňuje podniknout kroky v závislosti na jeho stavu.

 

Rodičovská kontrola

Rodičovská kontrola nabízí digitální asistenci rodičům a mimořádnou bezpečnost pro děti, když jsou online. Filtrujte nevhodný obsah a umožňuje vám omezit dobu, kterou tráví vaše děti na telefonu. Přihlaste se vzdáleně do Bitdefender Central, abyste měli přehled a kontrolu nad spravovaným zařízením.

 

Android

 

OCHRANA

 

Vynucené skenování a post-instalační skenovánín

Skenujte svá Android zařízení kdykoli a mějte jistotu, že vaše aplikace jsou neškodlivé. Navíc antivirový modul automaticky po každé instalaci skenuje aplikaci a okamžitě vám oznámí, zda představuje nějaké nebezpečí.

 

Ochrana prohlížení webů

Prohlížení Internetu vás může zavést do nebezpečných míst, ale zabezpečení Android je tu vždy, aby vás chránilo. Upozorňuje vás na webové stránky, které obsahují malware, phishing nebo jiné typy podvodného obsahu.

 

WearOn

Rozšířte bezpečnost mobilních telefonů na své inteligentní hodinky. Nevíte, kde je váš telefon? Použijte zařízení Android Wear k nalezení vašeho telefonu aktivováním scream vyzvánění, abyste jej mohli snadno najít. Dostávejte upozornění pokaždé, kdy se vzdálíte od svého telefonu, abyste nikde jej nezapomněli.

 

VÝKON

 

Autopilot

Nový Autopilot byl navržen tak, aby fungoval jako bezpečnostní poradce a poskytoval vám hlubší pohled na bezpečnostní postoj. Jeho inteligentní funkce znamenají, že může doporučovat bezpečnostní akce v kontextu s vašimi požadavky na systém a ukazatele využití.

 

Úspora baterie a šetření výkonu

Navrhli jsme Bitdefender tak, abychom vám poskytli co nejefektivnější ochranu v kombinaci s efektivním řízením napájení. Vzhledem k tomu, že většina nejnáročnějších operací se provádí v cloudu, nedochází k vyčerpání zdrojů zařízení, takže vaše životnost baterie zůstává prakticky nedotčena.

 

Rychlý a svižný

Bitdefender je neuvěřitelně silný proti škodlivému softwaru a není náročný na zdroje vašeho telefonu, takže nebude mít žádný vliv na výkon. Skenování na vyžádání je bleskově rychlé a samotná aplikace přidává pouze jednu sekundu navíc k délce trvání restartu zařízení.

 

SOUKROMÍ

 

Bitdefender VPN

Díky službě Bitdefender VPN se nemusíte starat o své soukromí na webu. Chrání vaši online přítomnost šifrováním veškeré internetové komunikace. Mobile Security zahrnuje až 200 MB zašifrovaného provozu denně pro vaše zařízení s Android.

 

App Lock

Chraňte své nejdůležitější aplikace, aby nikdo neměnil vaše nastavení nebo soukromé informace. Bitdefender vám umožňuje chránit aplikace pomocí kódu PIN jako další vrstvu ochrany. Pomocí funkce Smart Unlock můžete telefon nastavit tak, aby umožňoval přímý přístup k chráněným aplikacím při používání důvěryhodné sítě Wi-Fi.

 

Ochrana účtu

Zkontrolujte si, zda jsou vaše online účty zapojeny do jakéhokoliv zcizení či kompromitace dat, přímo z vašeho Android telefonu. S tolika populárními webovými stránkami a aplikacemi, které vydávají varování o úniku databáze, je snadné ztratit přehled o vašich exponovaných účtech. Ochrana účtu vás upozorní v případě, že jsou vaše citlivá data ohrožena a následně umožňuje podniknout kroky v závislosti na jeho stavu.

 

Ochrana proti krádeži

S funkcí Bitdefender Anti-Theft můžete zařízení v případě ztráty nebo odcizení vzdáleně vyhledat, uzamknout, vymazat nebo odeslat zprávu do vašeho zařízení. Váš telefon se systémem Android je navíc schopen sebeobrany: zaskočí na každého, kdo se s ním ve vaší nepřítomnosti pokouší manipulovat, a pošle vám informaci emailem.

 

Rodičovská kontrola

Rodičovská kontrola nabízí digitální asistenci rodičům a mimořádnou bezpečnost pro děti, když jsou online. Odfiltrujte nevhodný obsah a omezte dobu obrazovky pro každé vaše dítě. Sledujte jejich polohu, abyste vždy věděli, kde jsou. Přihlaste se vzdáleně do Bitdefender Central, abyste zůstali v kontaktu se svými dětmi.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: