ESET NOD32 antivirus pro 1 počítač na 12 měsíců, elektronická licence

Kód: SW-2
Neohodnoceno
Značka: Eset
1 209 Kč 999,17 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
22.10.2019

Bezpečnostní software obsahující antivirový program a antispyware

Detailní informace

Detailní popis produktu

FUNKCE

Antivirus, Antispyware, Anti-Fishing, Exploit Blocker, Pokročilá kontrola paměti, Kontrola zařízení

Udržujte bezpečnou vzdálenost před hrozbami na internetu

Při každodenní aktivitě na počítači, která může zahrnovat i náročné operace typu návrhu grafiky nebo hraní počítačových her, není žádoucí, aby docházelo ke zpomalení počítače díky činnosti antivirového řešení. ESET NOD32 Antivirus byl navržen s ohledem na nízké zatížení systémových prostředků, díky kterým má počítač vždy dostatek výkonu.

ESET NOD32 Antivirus nabízí maximální ochranu již v základním nastavení po instalaci. O potenciálních bezpečnostních rizicích jste informováni ihned na hlavní obrazovce programu. Uživatelské rozhraní je navrženo s ohledem na přehlednost a rychlou orientaci v ovládání. Bezpečnostní profil navíc můžete doladit ve více než 150 nabídkách, tak, aby co nejlépe vyhovovaly vašim potřebám.

Využijte plný výkon počítače

Díky nízkým systémovým nárokům můžete v pohodě pracovat, prohlížet internet nebo hrát počítačové hry bez rušivých informačních oken.

Jednoduchá instalace a nastavení

ESET NOD32 Antivirus nabízí maximální ochranu již v základním nastavení po instalaci. O potenciálních bezpečnostních rizicích jste informováni ihned na hlavní obrazovce programu. Uživatelské rozhraní je navrženo s ohledem na přehlednost a rychlou orientaci v položkách. Bezpečnostní profil navíc můžete doladit ve více než 150 nabídkách, tak, aby co nejlépe vyhovovaly vašim potřebám.

Ochrana sociálních sítí

Pomocí aplikace ESET Social Media Scanner si můžete vylepšit zabezpečení profilů na Facebooku a Twitteru. Aplikace vás informuje, jaké informace jsou veřejné pro všechny a poradí, jak zvýšit bezpečnost na sociálních sítích. Na Facebooku chrání nejen vaši timeline, zprávy a příspěvky, ale také timeline vašich přátel. Podobně na Twitteru má pod kontrolou profil a posty těch, co vás sledují.

Exploit Blocker

Silná ochrana zablokuje útoky na prohlížeče, čtečky dokumentů, poštovní klienty. Nově chrání proti zneužití chyb v Javě.

Pokročilá kontrola paměti

Další vrstva ochrany před šifrovanými hrozbami. Kontroluje přímo systémovou paměť.

Optimalizovaný provoz

Extrémně malé aktualizační balíčky a skenování s podporou cloudu významně zrychlují kontroly

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: